Marketing gyakornok

  • Cég neve

    UNI Smart Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

-online felületek, közösségi oldalak kezelése;
-postok, képek szerkesztése;
-ötletelés, újítások;
-külföldi és magyar szakportálokkal való kapcsolattartás.

Elvárások

-munkavégzés helyszíne: II. kerület;
-heti minimum 10-15 óra vállalása szükséges;
-nappalis aktív vagy passzív hallgatói jogviszony;
-magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
-közösségi médiában erős jártasság;
-kereskedelem és marketing tanulmányok folytatása.

Amit kínálunk

-br. 2000 Ft-os kezdő órabér;
-segítőkész, befogadó csapat;
-home office lehetőség;
-izgalmas munkakörnyezetben dolgozhatsz;
-részese lehetsz egy egyedi technológiai eljárás születésének;
-szakmai fejlődés és karrierút;
-munkaeszközök biztosítása;
-kapcsolatépítés, mely szerves része lehet későbbi karrierednek.

Céginformáció

Partnercégünk, mely kerékpárok karbontechnológiás gyártására szakosodott startup, egy szenvedélyesen lelkes csapat által életre hívott kezdeményezés, olyan nappali tagozatos budapesti dolgozni vágyó diák jelentkezését várja II. kerületi irodájába, br. 2000 Ft-os órabérrel, home office lehetőséggel, aki marketing gyakornokként erősíti a csapatot.

Várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajz csatolásával.