Marketing felelős

  • Cég neve

    Parkett Ultra Kft.

  • Munkavégzés helye

    2230 Gyömrő

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Marketingstratégiai irányok meghatározása és növekedési lehetőségek kiaknázása
  • Gazdaságossági és hatékonysági szempontok érvényesítése
  • Éves marketing stratégia kialakítása, megvalósításában való aktív részvétel
  • A vállalat webtartalmának kezelésében való aktív részévétel (wordpress)
  • Arculat betartása, új termékek bevezetése esetén új arculat kialakításában való aktív részvétel
  • Social media platformok kezelése, kreatív tartalmak készítésé
  • Forgalmazott termékek menedzselése – termékeink hatékony kommunikációja partnereink felé
  • Értékesítési tevékenység támogatása és belső/külső kommunikáció kezelése
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel, illetve új ügyfélkapcsolatok felkutatása
  • Kiadványok, reklámanyagok tervezése, készítése
  • Céges rendezvények, partnertalálkozók, promóciók szervezése, lebonyolítása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Marketing ismeretek, tudás
  • Angol vagy német nyelvismeret szóban és írásban (tárgyaló képes nyelvtudás)
  • Google Ads és Analytics ismeretek
  • WordPress alapfokú ismerete
  • Canva, Photoshop felhasználói ismerete, alkalmazása
  • Professzionális számítógép felhasználói (MS Office) ismeretek
  • Önállóság, kreatív precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Csapatvezetésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú marketing / kereskedelmi vagy gazdasági végzettség
  • Értékesítésben szerzett jártasság

Amit kínálunk

  • Igényes munkakörnyezet
  • Családias hangulat
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Szabad hétvégék
  • Versenyképes fizetés + teljesítményorientált bónusz
  • Lakhatási (albérlet) támogatás
  • alkalmanként home office lehetősége

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Több mint két évtizedes kivitelezési tapasztalatunk alapján 2001-ben döntöttünk úgy, hogy a melegburkolatok és kiegészítőik értékesítésével is foglalkozni kezdünk. Célunk, hogy a svájci precizitást tükröző SWISS KRONO AG KronoSwiss svájci gyáregység termékei mellett kiemelkedő minőséget és megoldásokat nyújtsunk a magyar piacon.
Az általunk importált lamináltpadlók és a svájci cégcsoport magas szintű termékei világszerte elismertek és értékesítésre kerülnek. Küldetésünk, hogy ezt a minőséget Magyarország lakossága is megismerhesse, ezért folyamatosan bővítjük országos hálózatunkat.
Az elégedett ügyfél érdekében nem csak termékeinkkel, hanem folyamatos szaktanácsadással is támogatunk. Csatlakozz hozzánk és légy részese egy olyan csapatnak, ahol a minőség mindig az első!

Amennyiben magadra ismertél, a jelentkezem gombra kattintás után csatold fényképes önéltrajzodat és add meg bérigényed.