Marketing és sales munkatárs (social media)

  • Cég neve

    Nova Human Resources Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XXI. kerület

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, nemzetközi szinten működő termelő vállalat.

Feladatok:

  • A cég marketing tevékenységének koordinálása, menedzselése
  • Marketingstratégia felépítése, marketingterv készítése
  • Marketingkommunikáció, LinkedIn posztok, weboldal blogok írása (főként angol nyelven)
  • Reklámajándékok, névjegyek, egyéb nyomtatványok készíttetése, grafikussal való kapcsolattartás
  • Kiállításokon/workshopokon való megjelenés szervezése, lebonyolítása
  • Értékesítési tevékenység támogatása: meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, rendelések visszaigazolása, szállítások szervezése, számlázása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • Legalább 3-5 éves marketing tapasztalat (főként social media területen)
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és karrierlehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szakmai önéletrajzot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.