Marketing és PR menedzser

  • Cég neve

    Focivilág Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Nettó 500e Ft havi bér Mozgóbér Nettó 100e Ft havi jutalék Nettó 100e Ft havi bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Focivilág közel 30 éve van jelen a hazai futballéletben, Teamsport csapatunk az egyesületekért dolgozik, az Ő ügyfeleik PR és Marketing támogatására keresünk kollégát!

NB-s csapatokkal való együttműködések marketng megjelenések koordinálása – főként labdarúgás és egyéb csapatsportok területén. A Focivilág arculatának megjelenítése a csapatok felületein, valamint az ezekkel kapcsolatos marketing tartalmak megtervezése és megvalósítása!

Elvárások

Egy csapatban játszunk, ha:
-Van legalább középfokú végzettséged
-Rendelkezel releváns munkatapasztalattal
-Rendelkezel sportolói múlttal, vagy közel állnak hozzád a csapatsportok (előnyben a magyar labdarúgás világának ismerete)
-Rendelkezel B2B tapasztalattal
-Ismered és otthonosan mozogsz a Social Media világában
-Képes vagy az önálló munkavégzésre és kreatív vagy
-Kíválló kommunikációs és tárgyaló készséggel rendelkezel
-Agilis és céltudatos vagy
-Rugalmas vagy és nem okoz gondot alkalmakként a hétvégi 2-3 órás munkavégzés sem
-Igényes vagy önmagadra, és a munkádra
-Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Előnyt jelent

Előnyt jelent a magyar labdarúgás világának ismerete!

Amit kínálunk

Egy olyan fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol garantált a mindennapi jó hangulat
-Teljes munkaidős állás
-Határozatlan idejű munkaszerződés
-Folyamatos fejlődési lehetőség
-Stabil munkahely
-Változatos kreatív munka
-Képzési lehetőség
-Versenyképes bérezés
- A magyar labdarúgás világában dolgozhatsz

Céginformáció

A Focivilág közel 30 éve van jelen a hazai futballéletben. Üzleteinket megtalálod Budapesten és Pécsen is, cégünk piacvezető cégek közé tartozik a magyar sportpiacon.

Jelentkezz marketing csapatunkba fényképes önéletrajzoddal és írd le motivációs leveledben, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni!