Marketing és kommunikációs szakértő

  • Cég neve

    OTP Alapkezelő Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1026 Budapest, Riadó utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

- Befektetési alapok időszakos jelentéseinek elkészítése
- Intézményi portfoliók időszakos jelentéseinek összeállítása
- Közreműködés alapokkal, intézményi portfoliókkal és piacokkal kapcsolatos beszámolók, prezentációk készítésében
- Közreműködés értékesítés-támogató és oktatási anyagok készítésében
- OTP Alapkezelő honlapjának és más felületeinek rendszeres tartalmi felügyelete, aktualitásának fenntartása
- Közreműködés rendezvények, külső és belső események szervezésében
- Közreműködés média megjelenések előkészítésében
- Egyéb, értékesítés-támogatással, adatszolgáltatással és marketing kommunikációval kapcsolatos feladatok teljesítése a hazai piac és a leányvállalatok részére
- OTP Csoport arculati elvárásai szerinti megjelenés biztosítása

Elvárások

- Felsőfokú pénzügyi/gazdasági/marketinges végzettség
- Legalább 3 éves, pénzügyi szektorban, marketinges területen szerzett tapasztalat
- Befektetési alapok működésének ismerete
- MS Office magasszintű felhasználói ismerete
- Kiváló szóbeli és írásbeli angol és magyar nyelvtudás
- Kitűnő kapcsolatteremtő, együttműködési és kommunikációs képesség
- Precíz, felelősségteljes, igényes, kitartó munkavégzés
- Kreatív gondolkodásmód

Előnyt jelent

- A magyar befektetési piac ismerete
- Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign felhasználói ismerete

Amit kínálunk

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős állás
- Egyedülálló hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
- Közreműködés Magyarország legnagyobb befektetési alapkezelőjének sikeres működésében
- A folyamatos szakmai fejlődés támogatása
- Inspiráló munkahelyi légkör
- Versenyképes juttatások
- Teljesítményalapú kiegészítő bérezés
- Magas színvonalú egészségbiztosítási csomag
- Dinamikus, fiatal és jó hangulatú csapat
- Minőségi munkahelyi környezet
- Munkavégzés helyszíne a II. kerület, részleges home office lehetőséggel

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát!