Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem logo

Marketing és kommunikációs munkatárs német nyelvtudással

  • Cég neve

    Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem

  • Munkavégzés helye

    1088 Budapest, Pollack Mihály tér

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A honlap gondozása (a megfelelő oktatás és képzés után CMS-en keresztül)
  • Tartalom létrehozása (posztok, reklámszövegek, egyéb bejegyzések) a közösségi média felületein (Instagram, Facebook, Twitter, YouTube, TikTok)
  • A közösségi médiacsatornák kezelése és frissítése
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás (nyomda, grafikus, fényképész, stb.)
  • Belső rendezvények szervezése (pl. nyílt nap, karrierközpont)
  • Vásárokon való részvétel
  • Az AUB-ban végzett alumni munka adminisztratív támogatása
  • A DPR kutatási felmérések elvégzése és koordinálása
  • Szerkesztői munka az egyetemi újság (Unimagazin) számára
  • A részlegen felmerülő egyéb feladatok segítése

Elvárások

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban
  • Érettségi vagy felsőfokú tanulmányok
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Az MS office programok ismerete

Előnyt jelent

  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Szakirányú szakmai tapasztalat
  • A közösségi média csatornáival kapcsolatban szerzett jelentős tapasztalatok
  • Szakmai tapasztalat a felsőoktatás területén
  • Szövegfajták ismerete a német és magyar nyelv területén (újságcikkek, marketingszövegek, kérvények, tudósítások)
  • A CMS-rendszerek ismerete és a webszerkesztéssel kapcsolatban szerzett első tapasztalatok
  • Az Adobe Creative Suite programok ismerete

Amit kínálunk

  • Munkahely az AUB-nál, amelyet a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara a "Megbízható munkaadó" címmel tüntetett ki
  • Változatos kreatív munka nemzetközi környezetben
  • Home Office a mindenkori munkarend szerint
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Nyelvtanulás, staff exchange támogatása
  • Impozáns épület Budapest szívében (Festetics palota)
  • Család-barát munkahely

Céginformáció

Az Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem (AUB) azonnali kezdéssel, heti 40 órában Marketig és kommunikációs munkatársi pozíciót hirdet meg.
Az AUB egy fiatal nemzetközi egyetem európai fókusszal a kutatás és oktatás területén. A 2001-ben multinacionális közös projektként alapított AUB az európai integrációs folyamat részese.

A pályázatok feldolgozása és elbírálása folyamatos. A pozíció határozott idejű, mely 2,5 év. Hosszabbítás lehetséges.
Pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk.
Kérjük, küldje el nekünk németnyelvű önéletrajzát. Köszönettel vesszük, ha motivációs levelét valamint végzettségét igazoló dokumentumai másolatát is mellékeli.
Az Andrássy Egyetem minden területen és képesítési szinten törekszik a nemek közötti egyensúly kialakítására. Minden jelentkező pályázatát üdvözöljük, nemzetiségre, életkorra, vallási hovatartozásra és szexuális irányultságra való tekintet nélkül. A jelentkezések elbírálása során a súlyos fogyatékossággal élő személyek pályázatát, azonos képzettség esetén, előnyben részesítjük.
Tájékoztató személyes adatok kezeléséről:
A jelentkező a jelen hirdetésben meghatározott jelentkezési anyagok (önéletrajz, ill. motivációs levél és oklevelek másolata) megadott e-mail címre történő megküldésével hozzájárulását adja személyes adatainak kezeléséhez. A személyes adatok kezelésének célja a foglalkoztatásra irányuló jogviszony megkötésére irányuló felvételi eljárás lefolytatása. A személyes adatokat az Andrássy Egyetem adatkezelőként kezeli a jelen kiírással meghirdetett pozícióra történő felvételi eljárás lefolytatásának lezárultáig. Amennyiben a felvételi eljárás nem zárul a jelentkező számára sikeresen, abban az esetben a jelentkező felvételi eljárás során megadott személyes adatai haladéktalanul törlésre kerülnek.
A felvételi eljárás során a személyes adatok kezelését érintő további információk az Andrássy Egyetem Adatvédelmi Szabályzatában találhatóak, illetve további információért forduljanak az egyetem adatvédelmi felelőséhez.