Marketing és kommunikációs menedzser

  • Cég neve

    MENTO KFT.

  • Munkavégzés helye

    3526 Miskolc, Mechatronikai park 14.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Éves marketing stratégia tervezésében való aktív részvétel a felsővezetéssel
  • Marketing költségvetések kezelése, lekövetése
  • PR és marketing kampányok, projektek önálló menedzselése az ötlet kidolgozásától a lebonyolításig
  • Hazai és nemzetközi projektek kommunikációjában való aktív közreműködés
  • Vállalati kommunikációs felületek tartalommenedzsmentje önállóan és csapatban
  • Marketing anyagok tervezése, létrehozása, beleértve a tartalmat, hirdetéseket és promóciós anyagokat
  • Kiadványok szerkesztése, valamint kreatív és vizuális anyagok briefjének előkészítése
  • Weboldalainak és webáruházunk, közösségi média csatornáink karbantartása, frissítése, tartalmak szerkesztése
  • Online marketing területhez tartozó feladatok ellátása, menedzselése
  • Céges rendezvények kommunikációs feladatainak ellátása, rendezvényszervezésben való részvétel;
  • Együttműködés külső partnerekkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel és
  • munkakörhöz kapcsolódó területen szerzett 3-5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Képesség komplex folyamatok mind önálló, mind csapatban történő megoldására
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos MS office ismeret
  • Agilis, proaktív hozzáállás
  • Precíz, igényes munkavégzés, adatfegyelem
  • Kiváló kommunikációs- és íráskészség, kifogástalan helyesírás
  • Rendszerszintű, kreatív, innovatív gondolkodásmód
  • Koncepció szerinti munkavégzés

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szakmai ismeret az online marketing eszközök terén (pl. PPC hirdetési rendszerek, Google Analytics, webshop optimalizálás)
  • Kommunikációs területen szerzett szövegírói gyakorlat
  • Szépérzék és grafikai programok ismerete, használatban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Folyamatosan fejlődő, innovatív cég, biztos vállalati háttérrel és jövőképpel
  • Változatos, szakmai kihívások, komoly munkafeladatok, betekintési lehetőség más szakmai területekbe
  • Azonnali munkakezdéssel egy hosszú távú, stabil munkahely
  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidős foglalkoztatottság
  • Kiszámítható, tervezhető munkarend
  • Munkád és szakmai tudásod anyagi és erkölcsi elismerése
  • Versenyképes jövedelem
  • Színvonalas munkakörnyezet, megfelelő technikai háttér és eszközök garantálása
  • Szakmai támogatás külsős szolgáltatókkal
  • Munkába járáshoz és munkavégzéshez gépjármű biztosítása
  • Jó hangulatú légkör, emberközeli, összetartó, támogató kollégákkal
  • Évi több alkalommal színes céges rendezvények, csapatépítő programok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Szeretnél olyan projekteken dolgozni, amelyek valóban hatással vannak a cég sikereire? A térség hulladékgazdálkodási, építőipari, agrárgazdasági szektorában kimagasló szakmai eredményeket elérő, folyamatosan fejlődő vállalatcsoportunkhoz keressük leendő lelkes kollégánkat, Marketing és kommunikációs menedzser pozícióban

  • kulcsszerepet játszol majd a cég arculati koncepció folyamatában
  • nagymértékben hozzájárulsz majd a marketing és kommunikációs stratégiai célok tervezéséhez és megvalósításához
  • számos lehetőség vár rád, hogy megmutasd, mire vagy képes, mi segítünk abban, hogy elérd a közösen kitűzött célokat!

Erősítsd Csapatunkat és Legyél Te is részese sikereinknek! Amennyiben úgy érzed, a fenti sorok Rólad szólnak, ne habozz, jelentkezz még ma, érdeklődve várjuk pályázatod magyar nyelvű önéletrajzzal.