Marketing és Kommunikációs menedzser

  • Cég neve

    HUNGEXPO ZRT.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, 1101 Albertirsai út 10.

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A Hungexpo Zrt., kiállítás, kongresszus, - és rendezvényszervező nagymúltú vállalat

MARKETING ÉS KOMMUNIKÁCIÓS MANAGER

munkatársat keres kiállításai marketingkommunikációs feladatainak megvalósításához.

Feladatok:

  • Kommunikációs briefek elkészítése, kreatív és média tervek megvalósítása a kreatív és médiavásárló ügynökségekkel való szoros együttműködésben, arculati elemek betartásának felügyelete, javaslatok véleményezése, részvétel a döntéshozatali folyamatban
  • Kiállítói akvizíciós és látogatói kommunikációs anyagok tervezése, megírása, kivitelezés felügyelete
  • Nyomdai gyártási folyamatok koordinálása és ellenőrzése
  • Stratégiai marketing feladatok megtervezése és megvalósítása, aktív részvétel a termékfejlesztésben
  • Szponzori anyagok, prezentációk elkészítése
  • Piackutatás: ágazati és kiállítási információk gyűjtése, elemzése, konkurencia követés (belföldön és külföldön egyaránt)
  • Kiállítói és látogatói felmérések, megkérdezések tervezése, koordinálása
  • Weboldal kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú marketing vagy kommunikációs szakirányú végzettség
  • marketing területen eltöltött legalább 3 év tapasztalat
  • Kimagasló szóbeli és írásbeli kifejezőképesség
  • Közösségi médiában való jártasság
  • Megbízható és gyakorlott felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség, konzultatív attitűd
  • Nagy teherbírás, a hektikus leterheltség rugalmas kezelése, problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • Beosztásnak megfelelő alapbér és teljesítményarányos prémium
  • Cafeteria rendszer
  • MEDICOVER
  • Céges üdülés
  • Szakmai fejlődési, képzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát, és kísérőlevelét, melyben fizetési igényét is megjelöli, kérjük, juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva.