Marketing és kereskedelmi munkatárs

  • Cég neve

    IPR-Insights Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Váci út 135.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Szívesen hozzájárulsz tudásoddal és ötleteiddel céged sikeres működéséhez, kreatív és lelkes vagy? Szeretsz együttműködni klassz kollégákkal? Akkor csapatunkban a helyed!

Az IPR-Insights cégcsoport budapesti irodájába a kereskedelmi területet is támogató marketing munkatársat keres.

Rólunk:

Magyarországon piacvezetőként immár 20 éve állunk nagyvállalati ügyfeleink mellett gyártófüggetlen licenctanácsadóként. Szoftvergazdálkodásukat saját fejlesztésű, személyre szabható célszoftverünkkel, valamint LicencAkadémia címet viselő képzési programunkkal is támogatjuk. Feladatunk azon magyar, és nemzetközi nagyvállalati ügyfelek megtalálása és megtartása, akiknek segítségére lehetünk abban, hogy tanácsadói tevékenységünk révén költséghatékony és egyúttal legális licencgazdálkodással akár szoftverköltéseik 30%-át is megtakaríthassák!

Rólad:

Sokszínű munkád során feladatod lesz fenntartani a már kialakított marketing folyamatainkat, de emellett nyitott fülekre találsz az új ötleteidet, javaslataidat illetően is. A LicencAkadémia képzéseink és webinárjaink szervezésével, a szakmai cikkeink útjának egyengetésével hozzájárulsz a szoftvergazdálkodással kapcsolatos tudás itthoni, és nemzetközi terjesztéséhez. Kézben tartod online megjelenéseinket, elősegíted cégünk ismertségének, elismerésének növelését. A kreatív feladatok mellett részt veszel az adminisztratív és szervezési teendőkben, nyilvántartások vezetésében. A különböző célok elérése érdekében együttműködsz a kereskedőinkkel, a menedzser gárdával, szakértőinkkel és a backoffice munkatársaival egyaránt. Legyen szó önállóan vagy csapatban végzett feladatokról, tevékenységedhez és fejlődésedhez minden segítséget megkapsz tapasztalt és nyitott szakembereinktől, munkatársainktól.

Feladatok:

  • Részvétel a vállalat arculatának, marketing stratégiájának kialakításában és fejlesztésében
  • Online és offline marketing / PR tevékenység tervezése, online kampányok, posztok készítése és kezelése, weboldal karbantartás
  • Marketing szövegek, anyagok összeállítása
  • Részvétel ügyféltalálkozók, külső és belső rendezvények szervezésében és lebonyolításában
  • LicencAkadémia képzések szervezése
  • A cégcsoport kereskedelmi tevékenységének támogatása (ajánlatadások, szerződéskötések támogatása, nyilvántartások vezetése)

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, marketing tanulmányok
  • Kreatív, konstruktív, nyitott gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Microsoft Office biztos alkalmazása
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Az érintett területeken (marketing tevékenység, asszisztencia) szerzett tapasztalat
  • Képzésszervezésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft CRM rendszer ismerete

Ajánlunk:

  • Támogató munkatársakat – köztük egy személyes mentort az első munkanapodtól
  • Modern munkakörnyezetet az irodában, és részben „home office” lehetőséget
  • Minőségi munkaeszközöket (laptop, monitor, telefon)
  • Fejlődési lehetőséget, tapasztalatszerzést egy speciális informatikai területhez kapcsolódóan
  • Jó hangulatot, közös programokat (túrák, klubok, csapatépítő bulik)
  • Versenyképes fizetést

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs