Marketing Automation Specialist (103-19-43979/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Partnerünk, mint a globális egészségügyi terület meghatározó szereplője, új Marketing Automation szakértőt keres, aki segít a marketingkampányok tervezésében, végrehajtásában, elemzésében az automatizált eszközök segítségével.

Feladatok:

- Szoros együttműködés a marketing csapatokkal az ügyfélcélzott kommunikáció kialakítása és optimalizálása érdekében.
- Az automatizált marketingplatformok konfigurálása és felügyelése (pl. HubSpot, Marketo), beleértve az e-mail kampányok, landing oldalak és más digitális csatornák kezelését.
- Kampányok elemzése, javaslat tétel a hatékonyság növelése érdekében.

Elvárások:

Elvárások:

- Legalább 2 év tapasztalat marketing automation területén,
- Kiváló ismeretek az automatizált marketingplatformok használatában, beleértve a HubSpot, Marketo vagy hasonló eszközöket.
- Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban.
- Kiváló kommunikációs készségek és csapatmunka.
- Rugalmasság a gyorsan változó online környezetben.

Amit a megbízónk kínál:

Milyen előnyökkel jutalmazzák a munkád?
- Inspiráló és barátságos munkakörnyezettel.
- Bónusz lehetőséggel és kedvező juttatási csomaggal.
- Hosszútávú lehetőség és szakmai fejlődés biztosításával.
- Hibrid munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Marketing