Marketing automation manager

  • Cég neve

    BioTech USA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Mindig is érdekelt a digitális marketing és rutinosan mozogsz az email automatizáció területén? Ha szívesen lennél a BioTechUSA-cégcsoport tagjaként a Scitec Nutrition és a Shop Builder Marketing csapatának legújabb tagja, jelentkezz hozzánk!

Ismerd meg a pozíciót röviden

Ebben a pozícióban főként a hazai és nemzetközi fogyasztóinknak szóló kommunikációs kampányok tervezésében és teljes körű kivitelezésében számítunk tapasztalatodra, de napi szinten foglalkozol majd intelligens pop-up és push üzenetek beállításával is.

Mit ajánlunk számodra?

  • Hosszú távra tervezhetsz velünk, hiszen folyamatosan növekvő cégünk stabil és kiszámítható munkahelyet biztosít számodra.
  • Modern, világos és növényekben gazdag központi irodaházunkban inspiráló környezetben végezheted a napi munkád, legyen szó akár telefonálásról, csoportos megbeszélésről vagy elmélyült egyéni munkáról.
  • Mindennapjaidat igyekszünk kellemesebbé tenni, ezért a munka mellett eltöltött kávészünetek és pihenők alkalmával modern, babzsákokkal felszerelt közösségi tereinkben korlátlan kávéfogyasztás, valamint a saját termékeinkből válogatott sortiment vár rád.
  • Hetente 2 nap Home Office lehetőséget biztosítunk, hogy rugalmasan tervezhetőek legyenek a heti teendőid.
  • Munkatársainknak ingyenes sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk budapesti fitnesztermünkben (konditerem, crossfit terem, boxring, szauna, sószoba)
  • Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő étrend-kiegészítő gyártó cégét képviselheted és munkáddal közvetlenül hozzájárulhatsz ahhoz, hogy fogyasztóink a legminőségibb alapanyagokból készült egészségtudatos termékekhez jussanak hozzá, ezáltal sportosabb és teljesebb életet élhessenek.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Nemzetközi és hazai automation kampányok tervezése
  • A/B tesztelés, kampányok beállítása és azok nyomon követése
  • Riportok, jelentések elkészítése
  • Nemzetközi webshopok email kommunikációja
  • Kutatások és döntés támogató anyagok elkészítése
  • Társosztályokkal való egyeztetés
  • Briefek írása, leadszerzés
  • A marketing tevékenységek tervezése, optimalizálása és teljesítménymérése

Ezt a lehetőséget pont neked találtuk ki, ha:

  • Legalább egy éves szakmai tapasztalatod van eDM / automation kampányok tervezésében és kivitelezésében
  • Ismered és használod a Google Analytics eszközt
  • Aktív angol nyelvtudással (szóban és írásban egyaránt) és középfokú végzettséggel rendelkezel

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing