Marketing asszisztens

  • Cég neve

    Magyar Jégkorong Szövetség

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A marketing-, a kommunikációs- és a rendezvényszervezési osztály adminisztrációs feladatainak elvégzése, a három terület adminisztratív és operatív támogatása:
  • szponzori vállalások teljesítésében való közreműködés
  • alvállalkozó partnerekkel való kapcsolattartás
  • árajánlatkérések, megrendelések előkészítése, teljesítési igazolások elkészítése
  • marketing promóciókban, továbbá iskolai- és utánpótlás pályázatok megvalósításában való közreműködés
  • marketing- és promóciós anyagok, eszközök nyilvántartása, kezelése
  • logisztikai feladatokban való közreműködés és kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • statisztikai adatok feldolgozása elemzésekhez, projektelszámolások, marketing akciók adminisztratív támogatása

Elvárások

  • min. középfokú szakirányú (marketing/kommunikáció/rendezvényszervezés) képesítés
  • 1-3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • magasszintű szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • precíz, proaktív, önálló, nyitott személyiség
  • kiemelkedő kapcsolatteremtő- és problémamegoldó képesség
  • kitűnő kommunikációs- és szervezőkészség
  • képesség önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránt

Előnyt jelent

  • a sporttal kapcsolatos vagy sportszervezetnél, sportlétesítménynél marketing/kommunikáció/rendezvény területen szerzett tapasztalat
  • marketing-, kommunikáció- vagy rendezvényszervezés területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • folyamatos, kihívásokkal teli, változatos, önállósággal járó felelősségteljes munkakör
  • fiatal, kreatív, dinamikus, a sport iránt elkötelezett csapat
  • hibrid munkavégzési lehetőség
  • Budapest-bérlet biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A jégkorong a világ egyik leggyorsabb és leglátványosabb csapatsportja, amelynek népszerűsége világszerte és itthon is folyamatosan növekszik. A Magyar Jégkorong Szövetség a sportág hazai csúcsszervezeteként nagyjából száz tagszervezettel rendelkezik, az igazolt játékosok száma megközelíti a 10 ezret.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar- és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.