Marketing asszisztens

  • Cég neve

    GARAFARM TRADE Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  1. Részvétel a marketing, média és PR stratégiák tervezésében és fejlesztésében;
  2. Különböző marketinganyagok és tartalmak előkészítése, mint például prezentációk, sales anyagok, blogbejegyzések, sajtóközlemények és közösségi médiás bejegyzések;
  3. Szoros együttműködés a grafikusokkal és más kreatív szakemberekkel a vizuális anyagok elkészítésében;
  4. Részvétel a rendezvények, kiállítások és konferenciák szervezésében és lebonyolításában;
  5. Piaci kutatások és versenytárs elemzések végrehajtása;
  6. Kapcsolattartás a médiával, a sajtóval és a partnerekkel;
  7. Adatbázisok és CRM rendszerek kezelése, frissítése és karbantartása;
  8. A marketing tevékenységek eredményességének nyomon követése és mérése;

Elvárások

  • Kereskedelmi és/vagy marketing (OKJ vagy felsőfokú)
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office ismeretek (kiemelt Excel tudás – pl. Pivot, függvények)
  • Jó kommunikációs, együttműködési készség
  • Precíz, önálló munkavégzés, határidők pontos betartása

Előnyt jelent

  • Mezőgazdasági vagy élelmiszeripari termékek értékesítésében, pénzügyeiben szerzett tapasztalat;
  • Üzletláncoknál vagy nagykereskedő cégeknél szerzett pénzügyi tapasztalat;
  • Gyakorlati angol nyelvtudás (főleg írásban);
  • A magyar helyesírás szabályainak alapos ismerete, korrektúrázási tapasztalat;
  • Azonnali munkakezdés;

Amit kínálunk

  • Versenyképes fix jövedelem + teljesítménytől függő bónuszlehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: mobiltelefon, laptop.
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony, hosszútávú munkavégzési lehetőség

Céginformáció

A Garafarm Trade Kft. a magyar vetőmagpiac meghatározó szereplője. Módszereink és kollégáink kreativitása segít abban, hogy innovációinkkal elsők legyünk a piacon. Értékesítési csapatunk nap mint nap azon dolgozik, hogy termékeink könnyen elérhetőek legyenek vásárlóink számára.
Munkakör célja
A Marketing asszisztens célja, hogy támogassa a kollégákat a vállalat marketing stratégiájának megvalósításában, a különböző marketingkampányok előkészítésében és végrehajtásában, valamint a vállalat kommunikációjának és brand építésének elősegítésében.

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát és bérigényét.