Marketing asszisztens (diákmunka)

  • Cég neve

    OnE Job Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1012 Budapest, Logodi utca 54.

  • Fizetés

    Bruttó 1 874 - 1 874 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Online felületek, hirdetések kezelése (Google Ads, LinkedIn)
  • Saját weboldalak kezelése, tartalomgyártás, megjelenés, keresőoptimalizálás
  • Hatékony marketing lehetőségek feltárása, alkalmazása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 20 munkaóra vállalása hétköznap 8:30-17:00 között
  • Irodai programok felhasználói szintű ismerete (Outlook, Word, Excel)
  • Google alkalmazások ismerete (Google Ads, Analytics, Search Console)
  • Precizitás és szervező képesség, prioritások kezelése
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Fiatalos, lendületes, együttműködő csapat
  • Családias légkör
  • Színvonalas irodai munkakörnyezet
  • Használható gyakorlati tapasztalatok megszerzésének lehetősége
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség az egyetemi tanulmányok alatt
  • Fejlődési lehetőség; változatos, önálló és felelősségteljes munkakör

Céginformáció

Partnerünk közel 20 éve kínál informatikai megoldásokat ügyfelei részére.