Marketing asszisztens

  • Cég neve

    adesso orange Kft

  • Munkavégzés helye

    9023 Győr

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Szakmai tréningek
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok vagy
    • Német felsőfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szövegírás lenne a fő feladatod, pl. karrierkiadványok, belső hírlevél, közösségi média bejegyzések
  • Social Media platform kezelés (Facebook, LinkedIn, Instagram)
  • Adminisztratív jellegű feladatok
  • Blogbejegyzések szövegkorrektúrája
  • Kép/videó készítés telefonnal, majd szerkesztés és vágás
  • Versenytársak oldalainak folyamatos figyelemmel követése
  • Prezentáció készítés

Elvárások

  • Lezárt, szakirányú, felsőfokú, marketing vagy közgazdasági tanulmányok
  • Angol és/vagy német tárgyalóképes nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Erős fogalmazási és nyelvtani képességek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nem riadsz meg az informatikától (hiszen a cég tevékenységéből adódóan, IT fejlesztő kollégákkal is kell együttműködnöd)
  • Csapatjátékos attitűd
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Kíváncsiság és tanulási hajlandóság
  • Kutatási készségek

Előnyt jelent

  • Képszerkesztő (Canva, Adobe vagy más) programismeret
  • Microsoft Dynamics ismerete
  • Tapasztalat Social Media hirdetésekben
  • SEO eszközök/módszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Karrierépítési lehetőségek
  • Home Office lehetőség (betanulást követően, heti kb. 2-3 nap)
  • 15-féle egyéb juttatás
  • Nyelvi tréningek
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Modern iroda ergonomikus berendezéssel, csúcstechnológiás eszközökkel
  • A Chill Zone-ban PlayStation és csocsó vár rád
  • Egy dinamikusan fejlődő vállalat motivált csapatában dolgozhatsz

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Szeretnél tapasztalatot gyűjteni és egy nemzetközi cégnél kamatoztatni az egyetemen megszerzett tudásod?
Érdekel a marketing világa és mélyebb betekintést kapnál annak területeire?
Ha a válaszod IGEN, akkor nálunk a helyed! Legyen szó közösségi média felületekről, szövegírásról, szerkesztési feladatokról, nálunk mindenbe betekintést kaphatsz, hogy a megtalálhasd a számodra legmegfelelőbb karrier utat!

kik vagyunk?

Az adesso orange Kft. képviseli Magyarországon az adesso Group SAP divízióját, amely SAP rendszerek bevezetésére, üzemeltetésére, fejlesztésére és az ehhez tartozó tanácsadói feladatokra szakosodott. Fejlesztőink és tanácsadóink elsősorban SAP ERP és S/4 HANA területeken tevékenykednek, mindemellett üzleti és IT tanácsadás, valamint az egyedi szoftverfejlesztés és iparági megoldások is a szolgáltatásunk részét képezik.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérünk, hogy csatold aktuális, fényképes önéletrajzod.

Bővebb információért látogass el honlapunkra, ahol vállalatunkról és sokrétű munkaterületeinkről is tájékozódhatsz.