Marketing & PR menedzser - ETO Futball Kft.

  • Cég neve

    ETO Futball Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Nagysándor József utca 31.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Az ETO Futball Kft. széleskörű tapasztalattal rendelkező Marketing menedzsert keres teljes állásban.  Az ideális jelölt egy inspiráló személy, aki tudja, hogyan kell megteremteni és megvalósítani a klub marketingcéljait.

Fő feladatok:

- együttműködés a klub marketingstratégiájának kialakításában
- marketing tevékenységek/célok megtervezése és megvalósítása
- marketing kampányok létrehozása, megvalósításának menedzselése és utólagos értékelése
- a vállalat intenzív média jelenlétének biztosítása - a cég webes jelenlétének komplex szervezése, online és offline marketing menedzselése
- a vállalat rendezvényeken történő megjelenésének az előkészítése és lebonyolítása
- kapcsolatépítés lehetséges együttműködő partnerekkel
- rendelkezésre álló adatok strukturálása, riportálási folyamat
- PR kommunikációs feladatok
- felelősség a vállalat külső és belső kommunikációjáért/a kommunikációs outputok tartalmi és formai kialakításáért
​​​​- marketing és PR csapat munkájának napi szintű irányítása
-marketing költségvetés összeállítása
-a klub tevékenységével kapcsolatos rendezvények szervezése és megvalósítása
-cég online feluleteinek (social media es weboldalak) menedzselése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (marketing/kommunikáció szakon)
  • Minimum 5 éves, releváns szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magas szintű szervezői- és problémamegoldó képesség
  • Kreativitás
  • Motivált, proaktív hozzáállás

Előnyt jelent

- Kitartó, határozott, önálló személyiség

Amit kínálunk

- Modern munkaeszközök biztosítása (laptop, mobiltelefon)
- Innováció, fejlődés
- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség