Márka és Kampánymenedzsment csoportvezető

  • Cég neve

    Szerencsejáték Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Csatlakozz hozzánk

(sorsjátékok terület)

pozícióba!

A Szerencsejáték Zrt.-nél a játék, a szórakozás és a nyerés izgalmát nyújtjuk játékosainknak. Legyél Te is nyertes, és lépj be velünk élményekkel teli, izgalmas világunkba!

Nálunk ezek a feladatok várnak:

  • teljeskörű marketing kampányaktivitások lebonyolítása,
  • a területtel kapcsolatos marketing- és márkastratégia alkotásában való aktív részvétel,
  • éves akcióterv kidolgozásában való részvétel, végrehajtás irányítása,
  • kiskereskedelmi és digitális értékesítés teljeskörű támogatása,
  • kreatív koncepciók fejlesztése, kapcsolódó anyagok tervezésének, gyártásának koordinálása, 360 fokos kampányterv elkészítése,
  • trade marketing feladatok ellátásának támogatása, részbeni felügyelete,
  • ügynökséggel való teljeskörű kapcsolattartás,
  • a kampánycsoport teljeskörű vezetése, feladatok és projektek koordinálása, erőforrások tervezése, határidők követése, a tagok motiválása és fejlődésük biztosítása,
  • kapcsolódó költségterv elkészítése, felügyelete.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, amennyiben:

  • legalább 7-8 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel ügynökségi/ügyfél oldalon
  • legalább társalgási szinten beszélsz angolul,
  • kreativitásod, komplex gondolkodásmódod kiemelkedő, jól meglátod az összefüggéseket,
  • felelős, megoldásfókuszú és eredményorientált működés jellemez, jól koordinálsz
  • proaktív vagy, innovatív megoldásokat keresel a szakmai kihívásokra,
  • segítőkész, nyitott személyiség vagy, csapatszellem jellemez

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli teljesítménytől függő ösztönző bér, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár,
  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz,
  • számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
    • AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,
    • közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményen vehetsz részt,
    • Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz,
  • segítünk szakmai fejlődésedben: képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást.

A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának.

EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Márka- és Termékmenedzser