Manuális tesztelő gyakornok (diákmunka)

  • Cég neve

    OnE Job Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1118 Budapest, Rétköz utca 7.

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 - 1 900 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Egyedi fejlesztésű üzleti alkalmazások tesztelési feladatainak ellátása (funkcionális, integrációs és end-to-end tesztelés);
  • Részvétel tesztforgatókönyv elkészítésében;
  • Manuális tesztelési feladatok ellátása, teszteredmény dokumentálása;
  • Hibák dokumentálása, javítás visszatesztelése;
  • Közreműködés a hibakezelési és változáskezelési folyamatokban a fejlesztési projektek során;
  • Együttműködés az üzleti elemzőkkel és fejlesztőkkel.

Elvárások

Nézzük, hogy neked miben kell otthon lenned, hogy ezt a pozíciót elnyerhesd.
· Folyamatban lévő egyetemi vagy főiskolai tanulmányok informatikai területen. Aktív vagy passzív (amennyiben nem múltál még el 25 éves) nappali tagozaton.
· Informatikai megoldások iránti nyitottság.
· Hétfő és péntek között heti minimum 24 óra vállalása hibrid munkarendben.
· Alaposság, önálló munkavégzés és csapatmunka

Előnyt jelent

  • ISTQB CTFL alapismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Fejlesztési módszertanok ismerete (agilis, vízesés modell)

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai fejlődés
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél

Céginformáció

Az Abesse neve egy latin mondásból származik: „Ab esse ad posse”. Ez a kifejezés magyarul annyit tesz, mint „A valóságból a lehetőségre következtetni.”  2003-ban alakult, a munkatársak és vezetők tulajdonában álló, 120 fős vállalat vagyunk stabil üzleti és pénzügyi háttérrel, több mint 50 visszatérő nagyvállalati ügyféllel.  Üzleti problémák támogatására fejlesztünk ki és vezetünk be alkalmazásokat, valamint üzemeltetjük azokat hosszú távon. Az üzleti folyamatautomatizáció a legerősebb megkülönböztető jegyünk.