fein und flink Nagelstudio GmbH & Co KG logo

Manikűrös & Pedikűrös

  • Cég neve

    fein und flink Nagelstudio GmbH & Co KG

  • Munkavégzés helye

    Waltendorfer Hauptstraße 31a, Graz, Austria

  • Fizetés

    Bruttó 1 800 Euro havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • 4 napos munkahét
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

In szalonunkban professzionális manikűr és pedikűr kínálunk lakkal és shellaccal. Ügyfeleink elégedettsége az elsődleges számunkra.

Elvárások

A munka legfontosabb tulajdonságai: szakszerű láb- és kézápolás, csapatmunka, pontos munkavégzés, megbízhatóság, tapasztalat a körömlakkolásban, barátságosság, hűség.

Amit kínálunk

Kínálunk egy 4 napos munkahetet hétfőtől csütörtökig, és ezeken a napokon 9:00-tól 20:00-ig dolgozunk. Péntek, szombat és vasárnap szabadnap. Egy teljes munkaidős állásért 40 órában bruttó 1.800,00 eurót fizetünk. Azonban lehetőség van részmunkaidőben dolgozni is.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

Fein und Flink már 8 éve jelen van Grazban. Kizárólag tökéletes manikűrre és pedikűrre specializálódtunk. Legyen része csapatunknak, és segítsen nekünk boldoggá tenni ügyfeleinket. Szívesen segítünk lakáskeresésben is Grazban, ha szükség van rá.

Kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét.