Manikűrös és/vagy Pedikűrös

  • Cég neve

    MillionHair R&G Kft

  • Munkavégzés helye

    1153 Budapest, Szentmihályi út 131.

  • Fizetés

    Nettó 200e - 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Manikűr/műkörömépítés vagy pedikűrözés.

Elvárások

Rendelkezz a megfelelő szakmai tapasztalattal, légy vendégorientált, és tudj csapatban dolgozni.

Amit kínálunk

Stabil, kiszámítható jövedelem. Fix napi bér és jutalékok (borravaló nap végén kifizetve), vagy csak százalékos rendszer. Hosszútávú, biztos munkahely.

Céginformáció

A 15. kerületben a PÓLUS CENTERBEN található MillionBeauty szalonba keresünk Kézápoló és lábápoló kollégákat.
Szalonunk 2020-ban nyílt, fodrászatunkból és a küldönböző más szolgáltatások (masszázs, szolárium, kozmetika) miatt állandó, és bővülő vendégkör.

Önéletrajz