Budapesti Osztrák Iskola Osztrák Felső Reál Gimnázium logo

Magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár

  • Cég neve

    Budapesti Osztrák Iskola Osztrák Felső Reál Gimnázium

  • Munkavégzés helye

    1126 Budapest, Orbánhegyi út 39.

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Német alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

A Budapesti Osztrák Iskola – Felsőreál Gimnázium magyar nyelv és irodalom szakos tanárt keres a 2024/2025-ös tanévtől kezdődően, teljes vagy részmunkaidőben.

Elvárások

• szakirányú egyetemi végzettség
• német nyelv ismerete
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent

• történelem, mint második szak
• érettségi vizsgáztatással kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk

• 13. havi bér
• modern, jól felszerelt iskolai környezet
• lelkes, motivált diákok
• barátságos és dinamikus tanári csapat
• családias hangulat

Céginformáció

Iskolánk egyike a nyolc külföldi székhelyű osztrák iskolának. Diákjaink német nyelven, az osztrák tanterv szerint tanulnak nálunk, kiegészítve azt a magyar érettségihez szükséges magyar nyelv és irodalom, illetve történelem tantárgyakkal.

Motivációs levél és fényképes önéletrajz csatolásával.