Magasemelésű targoncavezető

  • Cég neve

    Fiege

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Pest,Szigetszentmiklós

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Fiege

A FIEGE vállalat egy 1873-ban alapított családi vállalkozásból nőtte ki magát egy világszerte 23.000 főt foglalkoztató nagyvállalattá. Magyarországon A FIEGE Kft. az elmúlt 16 évben az egyik vezető szerződéses logisztikai céggé fejlődött, ahol jelenleg több mint 550 főt foglalkoztatunk, feladataink folyamatosan bővülnek.

Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol figyelünk egymásra, fontos a jó csapat, a támogatás, és van lehetőség fejlődésre, karrierre? Akkor jelentkezz hozzánk szigetszentmiklósi telephelyünkre Magasemelésű targoncavezetőnek!

Főbb feladatok, munkák

  • Beérkező áru magasraktári polcrendszerbe történő betárolása;
  • Komissiózó helyek feltöltése magas lokációból;
  • Üres raklapok kikészítése a betárolási területre, hulladék mozgatása szükség szerint;
  • Raktári folyamatok betartása;
  • Raktárkezeléssel kapcsolatos egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség;
  • Magasemelésű (tolóoszlopos) targoncavezetői gyakorlat;
  • Új típusú targoncavezetői jogosítvány 3324;
  • 2 műszakos munkarend, hétvégi munkavégzés vállalása;
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség;
  • A FIEGE-nél multinacionális környezetben, mégis családias légkörben dolgozunk;
  • Bérezés: kb. nettó 300.000-310.000 Ft (alapbér, teljesítményarányos mozgóbér és műszakpótlékok);
  • Havi bruttó 30.000 Ft-os Cafeteria;
  • Munkába járás támogatása: gépkocsival 20 Ft/km vagy BKK bérlet 100%-ban, Volán, MÁV bérlet 86%-ban
  • Ingyenes sportolásra adunk lehetőséget a szerződéses partnereinknél, évente egyszer pedig részt veszünk a nemzetközi Fiege futball kupán;
  • Heti gyümölcsnapokat szervezünk, színházi előadásokra és futball mérkőzésekre sorsolunk ki jegyeket kisebb játékok keretében.