Magánklinikai Recepciós (XII. ker.) - Budapest

  • Cég neve

    Medicover Egészségközpont Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest, Alkotás utca 50.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Magánklinikáinkra beérkező páciensek üdvözlése, fogadása és informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban
  • Időpontok egyeztetése és rögzítése
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • Számlázás, fizettetés

Elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Udvarias magatartás, ügyfélorientált attitűd
  • Önállóság és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előny

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Továbblépési, fejlődési lehetőséget a Medicover korszerű fekvő-és járóbeteg-ellátó intézményeiben Budapesten
  • Önállóságot, felelősségteljes munkakört
  • Medicover biztosítási csomagot

Munkavégzés helye
  • Budapest, XII. ker. Alkotás u. 50.

Munkaidő
  • A klinika nyitvatartási rendjéhez igazodóan (6:30-20:00-ig) hétfőtől péntekig, 2 műszakban.

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje a „Jelentkezem” gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós