Magán egészségbiztosítási tanácsadó

  • Cég neve

    WB TAX Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 800e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 400e - 800e Ft havi jutalék

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Magán egészségbiztosítási termékeink értékesítéséhez keresünk munkatársakat, akik szeretnének az életben és az értékesítés világában  sikeresek lenni.
Feladat: minél több meglévő és új ügyfél tájékoztatása, a magán egészségügyi szolgáltatások biztosítási alapon történő igénybe vételének lehetőségéről.
A magyar lakosság több mint 60%-a magán egészségügyi intézményben gyógyul, közülük 90% az aki ezeket a szolgáltatásokat saját forrásból finanszírozza. Mindössze 10%, aki helyett a biztosítója téríti meg a szolgáltatások árát. A leendő kollégáink feladata ennek az aránynak a javítása.

Elvárások

Jó kommunikációs készség
Értékesítői szemlélet
Kitartás
Kreativitás
Megbízhatóság
Legalább középfokú végzettség

Előnyt jelent

Felsőfokú végzettség
Értékesítésben szerzett tapasztalat
Egészségügyi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Kötetlen munkaidő
Home office lehetőség
Kezdési támogatás
Mentori segítség
Oktatás, képzés
Kiemelkedő jövedelem

Céginformáció

Mi az Allianznál 1890 óta azért dolgozunk világszerte, hogy az emberek biztonságban tudják az életüket és ügyfeleink bátran tekintsenek a jövőbe.
Aktuáriusok, tanácsadók és üzletkötők; mérnökök, jogászok és műszaki szakértők; gyermekek és szülők, könyvelők, befektetők és vállalkozók vagyunk – és együtt alakítjuk a pénzügyi szektort.