WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (Fizikai) logo

Lukácsházi állások (WHC012969)

  • Cég neve

    WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (Fizikai)

  • Munkavégzés helye

    Lukácsháza

  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Nyitott pozícióink:

  • Végtermékellenőr: Végtermékek mérőeszközökkel történő minőségügyi ellenőrzése.
  • Gépkezelő: Termelőgépek kezelése műszaki végzettséggel.
  • Csomagoló: Termékek csomagolása alapfokú végzettséggel.
  • Vizuál ellenőr: Vizuális minőségügyi ellenőrzés alapfokú végzettséggel.
  • Minőségellenőr: alapfokú végzettséggel, minőségellenőri tapasztalattal.
  • Gyártósor beállító/üzemeltető: Gépsorok beállítása/kiszolgálása, termelés folyamatoságának fenntartása középfokú végzettséggel.
  • Termelési logisztikus: kézi anyagmozgatás logisztikai tapasztalattal.
  • Épületkarbantartó 2 műszakos lehetőség szakirányú végzettséggel tapasztalattal
  • Termelési műszakvezető: releváns tapasztalattal

Elvárások

  • Középfokú végzettség (releváns szakmai végzettség)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 4 műszak vállalása
  • Számítógépes ismeret
  • Proaktív hozzáállás, kiváló problémamegoldó képesség
  • Minőségügyi szemlélet

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés+ céges bónuszok
  • Saját állományú felvétel, határozatlan munkaszerződés
  • Próbaidőt követően béren kívüli juttatás
  • Téli/nyári bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat( Szombathely, Kőszeg, Sárvár, Vasvár irányából)
  • Modern tiszta munkakörnyezet
  • Akár szálláslehetőséggel is

Céginformáció

Lukácsházi partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozíciókban! Akár Svájci betanulással is!