Loss Prevention Officer / Biztonsági tiszt

  • Cég neve

    Melis Operation Kft.

  • Munkavégzés helye

    1056 Budapest, Váci utca 36.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Járőrözi az ingatlan minden részét, és segítse a vendégeket a szobákhoz való hozzáférésben
  • Nyomonköveti a biztonsági hírcsatornákat, és végezzen napi fizikai veszélyellenőrzéseket
  • Reagálás a balesetekre, és segítségnyújtás a vendégeknek/alkalmazottaknak vészhelyzetekben
  • Vendégek zavartalanságának biztosítása, szükséges esetén kíséret biztosítása
  • Vizsgálatok lefolytatása, bizonyítékok gyűjtése és interjúk elősegítése az érintett felekkel
  • Szükséges riportok kitöltése (sérülés, baleset, incidens), illetve azok bizalmas kezelése és őrzése
  • CCTV kamerarendszer használata
  • Széfek használata, és értékes talált tárgyak biztonsága helyezése
  • Ki- és beléptetés felügyelete (+ táskaellenőrzés)
  • Biztonságtechnikai eszközök használata
  • Passzázsban lévő állandó jelenlég és figyelem
  • A szálloda által szervezett tréningeken és oktatásokon való részvétel

Elvárások

  • Szakmai végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Digitális kompetenciák (felhasználói szinten)
  • ASSA ABLOY – Visiononline rendszer ismerete
  • Shrack tűzjelsző rendszer ismerete
  • Elsősegély ismeretek
  • Munkaügyi titoktartás
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs képesség
  • Fegyelmezett, megbízhható munka-attitűd, Magas stressztolerancia
  • Gyors és professzionális reagálóképesség a hidegvér megőrzése mellett

Amit kínálunk

  • Szakmailag felkészült és emberközpontú vezetés
  • Igényes, kellemes, modern munkakörnyezet
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség, fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag (teljes bejelentés)
  • Ingyenes étkezés a műszakok alatt
  • 13. havi fizetés
  • Tréningek, képzések
  • Születésnapi ajándék és szabadnap
  • Dolgozói kedvezmények (Marriott szállodákban, AYCM tagság)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolásával.