Londiner

  • Cég neve

    SW Szállodaüzemeltető Kft.

  • Munkavégzés helye

    1011 Budapest, Bem rakpart 16.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek tisztelettudó fogadása, üdvözlése
  • Információnyújtás a szálloda szolgáltatásaival kapcsolatban
  • Csomaghordás
  • Taxi rendelés
  • Vendég autók mélygarázsba történő beparkolása
  • Lobby és bejárat környékének rendben tartása
  • Recepció munkájának támogatása

Elvárások

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség angol és magyar nyelven
  • Barátságos attitűd
  • B kategóriás jogosítvány aktív vezetési tapasztalattal
  • Fizikai terhelhetőség (csomaghordás és állómunka)

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • További idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőséget, kétműszakos munkarendben
  • Vonzó juttatási csomagot (havi SZÉP kártya, MEDICOVER egészségbiztosítás, ingyenes napi melegétkezés, kedvezményes belföldi és külföldi szállodai szolgáltatás, munkahelyi massázs)
  • Támogató és barátságos munkakörnyezetet és kollégákat, munkájuk iránt elkötelezett csapattagokat
  • Központi elhelyezkedést, jó megközelíthetőséget
  • Fiatalos, modern munkakörnyezetet
  • Nemzetközi vállalati környezetet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Park Plaza Budapest egy nemzetközi szállodalánc tagjaként működő, felújított, modern, inspiráló környezettel és Duna-parti központi elhelyezkedéssel rendelkező design szálloda. Bővülő csapatunkba keresünk a vendéglátás és munkájuk iránt elkötelezett kollégákat!

A jelentkezés gombra kattintva küldd el fényképes önéletrajzod!