Logisztikus

  • Cég neve

    VIDEOTON Autóelektronika Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vevői igények folyamatos követése, kapcsolattartás az üzemekkel, raktárral, kiszállítások összeállítása, adminisztrációja vállalatirányítási rendszerben.
  • Vevőkkel való napi kapcsolattartás, sürgős igények kommunikálása termeléstervezés és üzemek felé.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógép használat
  • Office - azon belül Excel ismerete
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Autóipari követelményrendszer ismerete
  • Általános ERP rendszer felhasználói tapasztalat
  • További nyelv ismerete

Céginformáció

  • A VIDEOTON Holding Zrt. a legnagyobb magyar magántulajdonban lévő ipari vállalatcsoport. Fő tevékenységében, a szerződéses gyártásban már évek óta Európa vezető cégei közé tartozik és világviszonylatban is a legnagyobbak között tartják számon. A VIDEOTON Autóelektronika Kft. autóipari elektronikai vezérlések összeszerelését végzi. Termelésének és technológiájának további bővítéséhez logisztikus pozícióba keres munkatársat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem küldje el önéletrajzát.