Logisztikus - raktáros/komissiózó

  • Cég neve

    VTK Innosystem Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

    • Raktári tevékenységek irányítása, munkafolyamatok optimalizálása
    • Külföldi projektekhez kapcsolódó logisztikai feladatok ellátása hazai raktárban;
    • Szállítások szervezése partnercéggel folyamatos kapcsolattartás;
    • Szállítási dokumentumok elkészítése, rendszerezése, dokumentálása;
    • Tengeri csomagolás felügyelete;
    • Projekt specifikus dokumentálás a megrendelői igényeknek megfelelően

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség (előny logisztikai terület)
  • Felhasználói szintű IT ismeretek
  • MS Word, Excel, MS Outlook, Internet használat, kezelés, jó ismerete
  • Magas szintű szervezőkészség, proaktív mentalitás
  • Dinamikus, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Teherbírás

Előnyt jelent

  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (raktározás, logisztika)
  • Számlázásban, raktárgazdálkodásban szerzett ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés.
  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Stabil, fejlődő vállalati háttér.
  • Nemzetközi projektekben való részvétel.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó

Céginformáció

A VTK Innosystem Víz-, Természet- és Környezetvédelmi Kft. 1989-től működő magyar tulajdonban lévő vállalkozás, széles szakterületet lefedő szakember-állománnyal és külső szakértői/partnercégi hálózattal. Szolgáltatásaink magukban foglalják a tudományos és műszaki tanácsadást éppúgy, mint a vízgazdálkodás és a környezetvédelem mérnöki feladatait, kutatás-fejlesztést, tervezést, valamint a projekt előkészítésétől a megvalósításig tartó folyamat különböző fázisainak menedzselését, végrehajtását. Akkreditált mintavételi csoportunk korszerű eszközökkel felszerelve terepi vizsgálatokat végez.
Mérnöki tanácsadó iroda

Jelentkezéséhez kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.