Logisztikus

  • Cég neve

    JÜLLICH GLAS Holding Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Járműpark üzemeltetésével, szervízeltetésével kapcsolatos feladatok
  • A vevő által megrendelt, összecsomagolt áru kiszállításának koordinálása, gépkocsira rakatása és ennek ellenőrzése
  • Szállítólevelek készítése, kezelése, nyomon követés és adminisztráció
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, a raktárral és a termelő egységekkel
  • Bel- és külföldi fuvarok szervezése
  • Szállítások legoptimálisabb és leggazdaságosabb megszervezése
  • Saját gépjárművek irányítása és elszámoltatása
  • Alvállalkozói fuvarok szervezése és elszámoltatása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • jó szervezőkészség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség
  • megbízható, pontos munkavégzés csapatban és önállóan is
  • proaktivitás

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • rugalmasság a munkaidő beosztásának tekintetében

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely hosszútávra
  • Versenyképes bér + cafetéria (próbaidőben is)
  • Utazási költségtérítés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Céges rendezvények

Munkahelyi extrák

Céginformáció

A JÜLLICH GLAS HOLDING Zrt.Székesfehérváron,a hazai üvegipar piacvezető szereplője, várja minden érdeklődő szakmai jelentkezését Logisztikus munkakörre.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Kérem, hogy pályázatában jelezze, hogy a benyújtott önéletrajzában és mellékleteiben foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges, a Jüllich Glas Holding Zrt. általi kezeléséhez hozzájárul.
Valamint hozzájárulását, hogy pályázati anyagát a pályázati eljárást követően a Jüllich Glas Holding Zrt. a benyújtástól számított 12 hónapig vagy a nyilatkozat visszavonásáig megőrizze, majd az őrzési idő lejártát vagy a nyilatkozat visszavonását követően megsemmisítse.