Logisztikus

  • Cég neve

    Humanco Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A beszerzésre, készletgazdálkodásra, ellátásra, leltározásra vonatkozó szabályozási dokumentumok készítése, aktualizálása.
  • Folyamatosan kommunikáció és naprakész kapcsolattartás a belső ügyfelekkel (igénylők), és beszállítókkal.
  • Megrendelői igények kezelése, Beszállítói adatbázis kezelése és frissítése.
  • Beszerzés stratégiai megvalósítása: árajánlatkérések, beszállítók versenyeztetése, az ajánlatok kereskedelmi értékelése (kockázatelemzés), ártárgyalások folytatása, szerződéskötés és a projekt nyomon követése.
  • Esetenként direkt beszerzés, szállítási folyamatok menedzselése.
  • Áruátvétel, bevételezés.
  • Készlet ellenőrzés, készletgazdálkodás.
  • Panaszkezelés.
  • Leltározási folyamatok végrehajtása.

Elvárások

  • Felsőfokú logisztikai és/vagy gazdasági végzettség
  • Erős felhasználói szintű Microsoft Office program ismeretek (excel, word, outlook)
  • B kategóriás jogosítvány

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszerben (SAP) végzett gyakorlat
  • Folyamatszemlélet, jó szervező készség, rendszerezési és priorizálási képesség
  • Önállóság
  • Alaposság, megbízhatóság
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás

Amit kínálunk

  • Bér melletti juttatások (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás)
  • Stabil, hosszú távú, munkahely
  • Jóléti intézmények ingyenes/kedvezményes használata (üdülők, uszoda, konditerem, sportpálya)
  • Igényes munkahelyi körülmények
  • Rugalmas munkavégzés,
  • Próbaidőt követően home office lehetőség

Céginformáció

Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari szereplőjének a

120 éves Richter Gedeon Nyrt. leányvállalata Logisztikus munkatársat keres.