Logisztikus gyakornok (WHC022146) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Veresegyház

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

    • Stratégiai logisztikus szakemberek munkájának támogatása
    • Szállítmányozási rendszer naprakészen tartása
    • Kimutatások, riportok készítése
    • Adott régióért felelős kollégával való napi szintű együttműködés

Elvárások

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Gazdasági szakon folytatott tanulmány
    • Heti min. 24 óra vállalása (rugalmasan)
    • MS Office, főként Excel magabiztos használata
    • Nyitottság az új ismeretek, tapasztalatok megszerzésére
    • Pontosság, megbízhatóság
    • Önállóságra törekvés
    • Jó kommunikációs képességek

Amit kínálunk

    • Br. 1900 Ft-os órabér
    • Hibrid munkavégzés (Heti 2 nap bejárás, ebből az egyik kedd)
    • Ingyenes céges buszjárat és üzemanyagtámogatás
    • Céges mobiltelefon és laptop
    • Ingyenes céges buszjárat (Budapestről és Veresegyház környékéről) és nettó 30 Ft/km üzemanyagtámogatás
    • Rugalmas munkaidő a tanulmányaid mellett, figyelembe vesszük a frekventált tanulmányi időszakokat
    • Beilleszkedés egy fiatalos mérnökségi csapatba
    • Csapatépítő programok
    • Kedvezményes étkezés a saját éttermünkben
    • Focipálya, szauna, squash, konditerem kedvezményes használata a gyár területén a megmaradt energia levezetésére
    • SAP rendszerismeret elsajátítása
    • Önálló projekteken dolgozhatsz és folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
    • Tanulmányaid után főállásban is elhelyezkedhetsz nálunk

Céginformáció

Gazdasági karon tanuló diákokat keresünk a GE veresegyházi gyárának termeléstervezői csapatába. A megfelelő tervezés fontos részét képezi a produktív gyártásnak, a termékek időben történő szállításának. Kezdetben gyakornokként segítséget nyújtanál a géptervek elkészítésében, a heti termelési terv nyomon követesében. Később saját, a termelés hatékonyságát elősegítő projekteket is kaphatsz. A GE 21 éve zöldmezős beruházásként építette fel gyárát Veresegyházon, amely mára a GE Gas Power USA-n kívüli legnagyobb, stratégiai jelentőségű gyárává nőtte ki magát. Ebben a teljesen digitalizált üzemben állítjuk elő és újítjuk fel a GE ipari gázturbinák különleges ötvözetből készült alkatrészeit és végezzük a gázturbinával működtetett kis és közepes erőművek összeszerelését, tesztelését, amelyek háztartások ezrei és ipari vállalatok számára is megbízható energiaellátást biztosítanak. A termékeink gyártása során változatos, csúcs technológiákkal dolgozunk és törekszünk a Lean szemlélet minél több területen történő bevezetésére.Ha tanulmányaid mellett szeretnél egy lendületes csapat tagjaként megismerkedni a gyártástervezéssel, releváns szakmai tapasztalatot szerezni műszaki területen és saját projekteket megvalósítani jelentkezz a következő elérhetőségen, hogy egy rövid interjút követően megkezdhessük a közös munkát.Itt a helyed!Ismerd meg a gyárunk működését egy kicsit jobban ezen a rövid videón keresztül: