Logisztikus

  • Cég neve

    Complex Rent All Kft.

  • Munkavégzés helye

    1152 Budapest

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • logisztikai folyamatok kezelése, optimalizálása
  • eseti fuvarok szervezése
  • alvállalkozókkal és megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • szoros napi együttműködés a rendezvény managerekkel, raktári dolgozókkal
  • saját gépjárműpark irányítása
  • rendezvényekhez szükséges saját munkaerőállomány szervezése, koordinálása és külsős humánerőforrás biztosítása
  • rendezvényekhez szükséges saját munkaerőállomány szervezése, koordinálása és külsős humánerőforrás és az ehhez szükséges humánerőforrás biztosítása
  • beosztások készítése, szabadságok nyilvántartása
  • beszerzések nyomon követése, koordinálása
  • beszerzésekhez szükséges pénzügyek kezelése, elszámolása
  • napi adminisztráció, statisztikák elkészítése, jelentése

Elvárások

  • középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • proaktivitás, precizitás, önálló munkavégzés, rugalmasság
  • kiváló szervező-, problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség
  • megbízhatóság, diszkréció

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidő
  • azonnali munkába állás
  • hosszú távú együttműködés
  • fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • belépéskor logisztikus melletti betanulás
  • laptop és telefon saját használatra is

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Rendezvény kivitelezés, a legkisebbtől a legnagyobbig....