Logisztikai vezető

  • Cég neve

    Biofilter Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Pozíció leírása:
A Biofilter Zrt. keresi új Logisztikai Vezetőjét, aki a cég logisztikai tevékenységeinek teljes körű irányítását látja el.

Főbb feladatok és felelősségek:

  • A Biofilter Zrt. 35 gépjárművének koordinálása és 4 fős logisztikai csapat irányítása, akik az országos begyűjtési hálózat logisztikai szervezését menedzselik.
  • A logisztikai operációk teljes körű menedzselése, beleértve a szállítási tervek jóváhagyását, a járatszervezést, és a logisztikai folyamatok ellenőrzését.
  • A logisztikai teljesítmény folyamatos elemzése, a hatékonyság javítása érdekében tett intézkedések előkészítése.
  • A logisztikai csapat feladatainak koordinálása, a munkavédelmi, minőség- és környezetirányítási előírások szerinti szabályozások betartása, csapat fejlesztése és motiválása.
  • Raktárkészletek, munkaruhák és védőeszközök kezelése, szükség szerinti beszerzések irányítása.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és alvállalkozókkal a szállítási feltételek optimalizálása érdekében.
  • A technológiai fejlesztések nyomon követése és integrálása a logisztikai folyamatokba.

Elvárások

Elvárások a jelöltekkel szemben:

  • Felsőfokú végzettség logisztika vagy ellátási lánc menedzsment területén.
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat logisztikai/ellátási lánc vezetői pozícióban.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek, magas szintű problémamegoldó képesség.
  • Proaktív hozzáállás, erős analitikus készségek és képesség a stratégiai gondolkodásra.
  • Tapasztalat a logisztikai szoftverek és IT rendszerek, mint pl. ERP használatában.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Dinamikus és innovatív munkakörnyezet
  • Jól összeszokott csapat
  • Környezet- és Családbarát munkahely
  • Több mint 34 éve működő, stabil vállalat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

BIOFILTER Környezetvédelmi Zrt. kiemelt szerepet tölt be a bioenergetikai szektorban. Társaságunk egy immáron 34 éve működő, mára már országos begyűjtési és nemzetközi feldolgozói háttérrel rendelkező, 100 fő feletti munkavállalót foglalkoztató magyar tulajdonú cég.Törökbálinti telephelyünkre keresünk azonnali kezdéssel az alábbi pozícióra kollégát: Logisztikai vezető

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet várjuk fényképes szakmai önéletrajzod a fizetési igény megjelölésével a lenti jelentkezem gombra kattintva.