Logisztikai ügyintéző

  • Cég neve

    GHIBLI KFT.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, 18. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A Ghibli Cégcsoport több mint 25 éve meghatározó szerepet tölt be a magyar és nemzetközi logisztikai piacon. Az elmúlt évek dinamikus növekedésének köszönhetően a csapatunk folyamatosan bővül, idén már közel 300 munkatárssal büszkélkedhetünk.

Ha úgy érzed a lenti feladatkört Rád szabták és örömmel dolgoznál egy laza, dinamikus, pörgős, vidám csapatban akkor lehet, hogy Te vagy a tökéletes jelölt számunkra a

logisztikai ügyintéző

pozícióba!

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Légi szállítmányozáshoz kapcsolódó, megbízóktól érkező adatok kezelése, adminisztrációja
  • A kapott adatok előkészítése vámkezeléshez
  • A szállítmányozási osztály munkatársaival való kapcsolattartás
  • A szállítmányozási osztály munkájának adminisztratív támogatása

A feladat betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Középfokú végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Számítástechnika gyors, rutinszerű ismerete, a magas szintű Excel tudás a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen!

Előnyként értékeljük:

  • Közúti, légi szállítmányozásban, vagy raktározásban szerzett tapasztalatot

Amit mi kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Egészség és balesetbiztosatás
  • Dolgozói ajánlási bónusz
  • Hűségbónusz

Munkarend:  4 műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Nálunk kemény munka, igazi piaci verseny és rengeteg kihívás vár Rád! Biztosítjuk számodra a stabil szakmai hátteret, igényes munkakörnyezetet, jó csapatot!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor