Logisztikai ügyintéző

  • Cég neve

    e Trading Europe Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa, Cinkotai út

  • Fizetés

    Nettó 360e Ft havi bér Nettó 360e - 360e Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Logisztikai Koordinátor / Ügyintéző pozícióba keressük új munkatársunkat fiatalos csapatunkba!
Amennyiben egy jól összehangolt team része szeretnél lenni, akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:
  • Export küldemények megszervezése, rendszerbe való rögzítése (online ERP rendszerben)
  • Import küldemények megszervezése, rendszerbe való rögzítése (online ERP rendszerben)
  • Szállítás alatt lévő import és export küldemények nyomonkövetése
  • Szállítással kapcsolatos árajánlatok bekérése
  • Vámkezelések menedzselése
  • Raktárral való kommunikáció, áru kiszállításhoz és érkeztetéshez szükséges dokumentációk elkészítése online ERP rendszerünkben
  • Új partnerek regisztrálása az ERP rendszerünkben
  • Cégünk regisztrálása új szállító partnerekhez

Elvárások

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Haladó számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható személyiség, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Ezen a területen szerzett tapasztalat
  • Ha szeretsz fiatalos és jófej csapatban dolgozni :)

Amit kínálunk

  • Fiatalos, jó hangulatú csapat :)
  • Biztos vállalati háttér
  • Kellemes munkakörnyezet modern irodánkban
  • Munkaidő: Hétfő-Péntek 08:30-16:30
  • Versenyképes fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, az e Trading Europe Kft. több, mint 10 éves tapasztalattal tevékenykedik a nemzetközi kereskedelem piacán. Elektronikai cikkek, számítógép alkatrészek, háztartási kisgépek, multimédia termékek és ezek kiegészítői, illetve alkatrészei képzik portfóliónk nagy részét.

A bázisunk Nagytarcsán található, az M0-ás mellett.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!