Logisztikai ügyintéző

  • Cég neve

    Áron Ház Kft.

  • Munkavégzés helye

    1222 Budapest, Nagytétényi út

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új beépítések szervezése
  • Folyamatban lévő beépítések (kültéri és beltéri) munkabefejezései és felmerülő garanciálismunka szervezése adott alvállalkozónak és saját csapatoknak.
  • A beépítési szolgáltatáshoz létrehozott dokumentáció és vezénylés elkészítése és átadása a raktári kollegáknak.
  • Beépítési segédanyagok raktári készlet biztosítása, beépítésekhez kiadása, dokumentáció vezetése.
  • Beépítéseken felmerülő problémák megoldása és segítség nyújtás a beépítőknek.
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás szóban és írásban.
  • Ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás szóban és írásban.
  • Garanciális munkák időpont szervezése.
  • Alvállalkozókkal való elszámolás.
  • Munkalapok kezelése.

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • céges telefon, laptop
  • kiszámítható, biztos jövedelem
  • alkalmazotti jogviszony
  • fiatalos környezet
  • folyamatos csapatépítő rendezvények

Céginformáció

Az Áron Ház Kft. nagy forgalmú nyílászáró értékesítő cégként, nagyrészt lakossági vevők lelkiismeretes szakértő partnere 2010 óta.
Új logisztikai ügyintéző kollégát keres az alábbi feladatokra.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!