Logisztikai rendszerkezelő

  • Cég neve

    Get Work Trend Kft.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • SAP
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Debreceni telephellyel rendelkező nemzetközi  nagyvállalat   részére keresünk logisztikai szakembereket, hosszútávú munkavégzésre.

A feladataid lesznek:

  • A logisztikai információs rendszer – beleértve az SAP, MES, LES, TMS és egyéb rendszerek – napi üzemeltetése és karbantartása;
  • Felelős a rendszerben felmerülő problémák megoldásáért, a különböző osztályok üzleti igényeinek összegyűjtéséért, elemzéséért és értékeléséért;
  • Probléma esetén visszajelzés a mérnököknek és javaslattétel változtatásokra, a hatékonyabb működés érdekében;
  • Kollégák tréningezése annak érdekében, hogy biztosítva legyen a rendszerfelhasználók jártassága a rendszer működtetésében;
  • Felelős a logisztikai rendszer ellátási lánccal kapcsolatos regionális mutatóinak nyomon követéséért és optimalizálásáért.

Amit tőled várunk:

  • Logisztikai technikus vagy magasabb végzettség;
  • Raktármenedzsment, készletmenedzsment, anyagtervezés-menedzsment ismeretek;
  • Microsoft Office programok ismerete, Excel és Word magabiztos használata;
  • Minimum 3 év SAP üzemeltetésében és karbantartásában szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Gyors tanulási képesség;
  • Problémamegoldó attitűd;
  • Nyomás alatt munkavégzés képessége;
  • Kiemelt csapatszellem.

Előnyt jelent:

  • Raktározási tapasztalat;
  • IT szakirányú végzettség.

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség.

Jelentkezz a "jelentkezem" gomb megnyomásával.

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848
minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021