Logisztikai - raktári koordinátor

  • Cég neve

    Peppy-Trade Kft.

  • Munkavégzés helye

    2143 Kistarcsa

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A raktárba beérkező, illetve a kimenő szállítmányok feldolgozása, vállalatirányítási rendszerben történő lekezelése
  • A szállítással kapcsolatos dokumentumok kezelése, feldolgozása, iktatása
  • Raktárkészlet adminisztratív naprakészen tartása a vállalatirányítási rendszerünkben
  • Anyagbevételezés és anyagkiadás
  • Készletstatisztikák készítése
  • Kiszállítások és árukiadás koordinálása
  • Egyéb raktári adminisztráció

Elvárások

Téged keresünk, ha...
  • Proaktív személyiség vagy és szívesen veszel részt új rendszerek felállításában
  • Barátságos, szorgalmas, precíz és megbízható vagy
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Önállóan dolgozol, de mindig csapatban gondolkodsz
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képességed van
  • Összefüggésekben való gondolkodás jellemez
  • Kiválóan ismered az Office programokat (Excel, Word)

Amennyiben magadra ismersz, várjuk az önéletrajzod!

Előnyt jelent

  • tapasztalat bármilyen ERP rendszer
  • logisztikai gyakorlat
  • idegennyelv ismeret
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

Csapatunkban az egyéni kreativitásnak és ötletgazdagságnak helye van. Nem csak meghallgatjuk, hanem támogatjuk is a dolgozók egyedi elképzeléseit. Itt lehetőséged van megvalósítani azokat a jó ötleteket, amelyekkel valóban hozzájárulhatsz a cégünk fejlődéséhez.

Kattints a jelentkezés gombra, és oszd meg velünk a fényképes önéletrajzodat, valamint egy rövid, személyes bemutatkozó levelet, amelyben elmondod, miért éppen ezt a pozíciót keresed. Várunk a bővülő csapatunkba!