Logisztikai/pénzügyi ügyintéző

  • Cég neve

    AUTÓCENTRUM Szabó Kft.

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd, Kis-Duna utca 7-9.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • EKÁER készítés
  • Gépjárművek beszerzése és beérkeztetése, szállítólevelek kezelése
  • Sérült autók dokumentálása, javításának rendszer szintű nyomon követése
  • Bejövő gépjármű számlák rögzítése, egyéb bejövő számlák jóváhagyása
  • Okmányirodai ügyintézéshez kapcsolódó dokumentumok rögzítése
  • Kimutatások készítése
  • Egyéb logisztikai és pénzügyi feladatok ellátása
  • Társosztályokkal való napi kapcsolattartás

Elvárások

  • Azonos munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Precizitás, megbízhatóság,
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés
  • MS Office rendszerek magabiztos használata

Előnyt jelent

  • EKÁER rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Azonnali munkakezdés
  • Segítség a rendszerek megismerésében, megtanulásában
  • Rendezett irodai környezet
  • Kiszámítható munkaidő H-P 8:00-17:00-ig

Céginformáció

Az Autócentrum Szabó Kft. immár 30 éve áll ügyfelei szolgálatában, a minőségi autókereskedelmet képviselve. Cégcsoportunk 13 márka hivatalos forgalmazója és márka szervizeként, a minőségi szolgáltatás környezetét teremti meg partnerei részére.
Amennyiben szeretnéd szakmai tudásodat barátságos munkahelyi légkörben, egy profi csapat tagjaként kamatoztatni, légy aktív részese sikereinknek és jelentkezz hozzánk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és örömmel csatlakoznál egy elkötelezett csapathoz, várjuk jelentkezésed! Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz.