Logisztikai műszakirányító

  • Cég neve

    BAT Pécsi Dohánygyár KFT

  • Munkavégzés helye

    Pécs

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A BAT Pécsi Dohánygyár Kft Logisztika osztályára keresünk,

pozícióba munkatársakat.

Feladataid lesznek:

  • Támogatja a műszakvezető munkáját, folyamatos kapcsolatot tart a termeléssel
  • Követi a napi termelési programot, ezzel kapcsolatos információk alapján koordinálja a műszakban dolgozó kollégák feladatait.
  • Koordinálja az anyagmozgásokat a FIFO/FEFO elv betartásával és betartatásával.
  • Koordinálja az aktuális termelési programnak megfelelő anyag kiadásokat/bevételeket/visszaadásokat, ügyelve a mennyiségi és minőségi megfelelőség szempontokra. Figyeli készletszinteket és a hulladék, illetve a veszélyes anyagok kezelését is.
  • Részt vesz a készletezésben, a sztenderd szerinti folyamatoknak megfelelően.
  • Koordinálja a termékváltás folyamatához kapcsolódó logisztikai tevékenységeket annak érdekében, hogy semmilyen termékkeveredés ne történjen meg,
  • Proaktívan előre tekintve (napi program) nyomon követi az alapanyagok felhasználási igényeit, annak változásait, illetve a rendelkezésre álló készletet, beazonosítja és eszkalálja az esetleges szűk keresztmetszeteket.
  • Amennyiben szükséges, részt vesz az kézi vagy gépi anyagmozgatásban

Előny:

  • angol nyelvtudás

Munkarend: több műszakos

Amit várunk Tőled:

  • Középfokú végzettség
  • Az anyagmozgatáshoz tartozó eszközök, gépek szükséges engedélyének megléte
  • A logisztikai folyamatok alapos ismerete
  • Az EH&S előírások és szabályok ismerete
  • Analitikus képesség, precizitás
  • Döntéshozási képesség
  • Proaktivitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

Amit kínálunk:

  • Cafeteria,
  • Bónusz,
  • Egészségbiztosítás,
  • Céges flotta,
  • Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában,
  • Sporttámogatás,
  • Hűségbónusz,
  • Hazautazás és bejárási támogatás,
  • Önkéntes magánnyugdíj pénztár,
  • Kamatmentes lakáskölcsön,
  • Szociális segély,
  • Temetési segély,
  • Fizetési előleg,
  • céges események.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés