Logisztikai munkatárs

  • Cég neve

    Smartindy Kft.

  • Munkavégzés helye

    1105 Budapest, Kőrösi Csoma Sándor út 43-51.

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A folyamatos üzletmenetünk biztosításához bővítjük a csapatunkat a budapesti telephelyünkön. Ehhez egy olyan agilis és önálló munkára képes logisztikai munkatárs kollégát keresünk, aki tudásával és munkájával hozzájárul csapatunk eredményeihez.

Logisztikai munkatársként folyamatos fejlődés mellett részese lehetsz a közös sikereinknek, miközben az egyéni céljaid is megvalósulnak!

A következő feladatokban számítunk rád:
  • Áruátvétel és ellenőrzés
  • Áru ki- és bepakolása a raktárban (műszaki cikk és papíráru)
  • Áru bevételezése az ügyviteli rendszerbe
  • Megrendelések alapján az áru összekészítése, csomagolása és átadása ügyfeleknek, szállítóknak, futárnak
  • Számla és szállítólevél kiállítása
  • Beszerzési igények összegyűjtése és a szállítói rendelések elkészítése
  • Készletkezelés és ellenőrzés
  • Leltározás
  • Logisztikához kapcsolódó egyéb adminisztráció
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és szállítókkal (telefon, e-mail)
  • Feladatok CRM rendszerben történő napi szintű dokumentálása, riportok készítése.

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:
  • Kereskedelmi vagy áruforgalmi területen legalább 1-2 éves tapasztalatod van.
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel.
  • Társalgási szinten kommunikálsz angolul
  • Az ügyfélkezelésnél a figyelmes, kedves és megnyerő személyiség jellemez.
  • Jó szervező és problémamegoldó képességgel rendelkezel.
  • Magabiztosan kezeled az MS Office programokat, levelező rendszereket, könnyen elsajátítod az IT rendszerek kezelését
  • Rendelkezel „B” kategóriás vezetői engedéllyel és vezetési gyakorlattal.
  • Rendelkezel büntetlen előéletet igazoló "Erkölcsi bizonyítvánnyal".

Előnyt jelent

A többi jelöltnél nagyobb eséllyel pályázol, amennyiben
  • Műszaki vagy papíráru kereskedelemben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Jó fizikai és mentális állóképességgel rendelkezel
  • Az átlagosnál magasabb szinten kezeled a vállalati szoftvereket
  • Önálló munkavégzés mellett kiváló csapatjátékos is vagy
  • Rendelkezel belső igénnyel a folyamatos fejlődésre

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Családbarát munkaidő beosztás vár rád és szabad hétvége (H-Cs: 7.50-16.40, Péntek 7.50-14.10, ebédidő 20 perc)
  • Folyamatos tanulási lehetőséget biztosítunk, így az egyéni fejlődésre is lehetőséged van
  • Jogtisztán bejelentett megfelelő alapfizetést és az elért eredményektől függő negyedéves bónusz
  • Minden olyan eszközt biztosítunk, amely a hatékony munkavégzéshez szükséges (telefon, számítógépek, szoftverek, stb.)
  • Megfelelő kereteket biztosítunk az önálló munkavégzéshez, amelyen belül teret engedünk az egyéni elképzeléseid megvalósításának

Céginformáció

A Smartindy Kft. 1998-óta meghatározó szereplője a magyar ipari informatikai piacnak. Innovatív AUTO-ID (vonalkód és RFID) technológiákkal foglalkozunk. Hardver értékesítés és szerviz tevékenységünk mellett Ipar 4.0 alkalmazásokat fejlesztünk vállalati ügyfeleink részére. Technológiai partnereink a világ vezető márkái, ügyfeleink köre a hazai KKV-tól a legnevesebb multinacionális nagyvállalatokig terjed.

A "JELENTKEZEM" gombra kattintás után töltsd fel fényképes önéletrajzod! Ha szeretnél csatolni motivációs és/vagy referencia levelet, azt is itt töltheted fel!