Logisztikai munkatárs

  • Cég neve

    MVM Émász Áramhálózati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Beszállítókkal, hálózati kivitelezőkkel, belső szervezeti egységekkel való kapcsolattartás
  • Beszerzési megrendelések (keretszerződésből történő lehívások), vevői rendelések, kiszállítások, áttárolások SAP-ban történő rögzítése
  • Készlettervek készítése, készletelemzések saját anyagkörre vonatkozóan
  • Készletezési és disztribúciós stratégiák ismerete és alkalmazása
  • Készletoptimalizáció, elfekvő készletek minimalizálása
  • Éves leltározási tevékenységgel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Szakterület támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése

Amit kérünk

  • Felsőfokú logisztikai végzettség vagy gazdasági/műszaki végzettség és felsőfokú logisztikai képesítés
  • 1-3 év logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP MM és MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Logisztikai alapfogalmak, KPI-ok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Kezelt anyagcsoportok sajátosságainak ismerete
  • Folyamat- és rendszerszemlélet
  • Ügyfélorientáltság
  • Probléma felismerő és megoldó készség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Kompetencia alapú fejlődési lehetőség
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (pl. Cafeteria)
  • Áramdíj kedvezmény
  • Magán egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Logisztika támogatás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor