Kaposvári Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. logo

Logisztikai munkatárs

  • Cég neve

    Kaposvári Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    7400 Kaposvár, Dombóvári út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kaposvár, és környező 116 településen a hulladékszállítás szervezése, nyomon követese.
  • Vezénylések készítése, kapcsolattartás a társosztályokkal.
  • Az osztály működésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, pl. MOHU partnerportál kezelés, menetlevelek ellenőrzése, jelenléti ívek igazolása.

Elvárások

  • Dinamikus hozzáállás, proaktivitás, csapatmunka.
  • Célorientált rendszerszemlélet és szervezőképesség.
  • Microsoft Office termékcsalád középszintű ismerete.
  • Középfokú végzettség, B-s jogosítvány, saját gépjármű a munkába járáshoz.

Előnyt jelent

  • 1 év szakmai tapasztalat közepes vagy nagylétszámú csoport irányításában, motiválásában.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, ami teljesítmény alapján emelkedik.
  • Béren kívüli juttatás.
  • Bejárás támogatás.
  • Dinamikus, támogató, fiatalos lendületű csapat.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló