Enterprise Communications Magyarország Kft logo

Logisztikai munkatárs

  • Cég neve

    Enterprise Communications Magyarország Kft

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Váci út 117.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beszállítói ajánlatok bekérése
  • Szállítórendelések elkészítése és nyomon követése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás (magyarul és angolul)
  • Garanciális ügyintézés
  • Kapcsolattartás: külső raktárral, gazdasági csoporttal, projektvezetővel, ügyfélmenedzserrel, pre-sales-el
  • Fuvarszervezés
  • Leltározás
  • Riportok és statisztikák készítése, eseti és rendszeres jelleggel
  • A kereskedelmi szervezet támogatása ajánlatok, szerződések előkészítésében
  • Eseti jelleggel ügyfélkapcsolati feladatok

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Magas fokú felelősségérzet ügyfeleink és szolgáltatás minőségünk iránt
  • Üzleti folyamatok pontos ismerete, betartása és esetenként betartatása
  • MS Office eszközök magas szintű ismerete
  • Kitartás, terhelhetőség
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság és elkötelezettség
  • Pozitív életszemlélet, nyitott személyiség, önállóság
  • Angol nyelv alapszintű szóbeli és írásbeli ismerete

Előnyt jelent

  • Gazdálkodási ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil, versenyképes alapjövedelem és ösztönző rendszer
  • Céges telefon, laptop biztosítása
  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Alkalmanként otthoni munkavégzés lehetősége
  • Tapasztalt, jó hangulatú csapat
  • Humán központú vezetők

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Társaságunk stabil, multinacionális múlttal bíró, magyar tulajdonú vállalkozás, a hazai informatikai- és infokommunikációs piac elismert szállítója. Ügyfeleink többek közt az Országos Mentőszolgálat, a Paksi Atomerőmű, az MVM Csoport, a Magyar Honvédség, az Országos Katasztrófavédelemi Főigazgatóság és a Magyar Nemzeti Bank.

A pályázat során kérjük:

  • magyar nyelvű önéletrajz elküldését, havi bruttó bérigény megjelölésével