BAUMIT Épitőanyaggyártó és Kereskedelmi Kft. logo

Logisztikai munkatárs

  • Cég neve

    BAUMIT Épitőanyaggyártó és Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    2510 Dorog, Baumit út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A csapat tagjaként az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Napi megrendelés állomány alapján fuvarok szervezése
  • Napi fuvarfeladatok megvalósulásának követése, felmerülő problémák kezelése
  • Kiszállításokkal kapcsolatos egyeztetések partnerekkel, belső szervezetekkel
  • Logisztikához kapcsolódó nyilvántartások vezetése

Elvárások

Ezt a lehetőséget Neked találtuk ki, ha:

  • rendelkezel középfokú végzettséggel (gimnáziumi, szakközépiskolai érettségi)
  • szakirányú logisztikai végzettséggel
  • MS Office ismeretekkel
  • jó a kommunikációs készséged, gyakorlatias a gondolkodásod
  • precíz, önálló és felelősségteljes a munkavégzésed

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MS Dynamics AX program felhasználói szintű ismerete
  • angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Építőiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • a munkavégzéshez színvonalas vállalati környezetet
  • versenyképes jövedelmet
  • béren kívüli juttatási csomagot
  • kiemelt munkába járási költségtérítést,
  • fejlődési lehetőséget.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Baumit Kft. 1990-es alapítása óta mára a hazai építőipar vezető cégei közé tartozik. Tevékenységét innovatív építőipari termékek és dinamikus fejlődés jellemzi.

A "Jelentkezés" gombra kattintás után kérjük, hogy csatolja önéletrajzát.