MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Logisztikai gyakornok diákmunka - XIII. kerület

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Váci út 80-84.

  • Fizetés

    Bruttó 2 100 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Adminisztratív feladatok az M&M integration támogatása kapcsán:
  • Szállítmányok trackelése, frissítése SAP rendszerben
  • Export/import dokumentumok előkészítése
  • Egyéb, ad hoc jellegű feladatok
  • Kollégák munkájának támogatása
Munkaidő: H-P között, minimum 20 óra vállalásával, rugalmasan, legalább heti 3 napban.

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszony felsőoktatásban (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Legalább erős középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Döntőképesség
  • Proaktivitás, lelkes hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Logisztikai területen folytatott felsőfokú tanulmányok
  • Hasonló területen szerzett tapasztlat

Amit kínálunk

  • A bruttó bér 2023. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. Az 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Céginformáció

A Celanese Corporation kiterjedt ügyfélkörének nagy részét számos, az adott piacon világszerte vezető szerepet betöltő vállalat képezi. Ipari és mindennapi felhasználásra készült termékeiket Észak-Amerikában, Európában és Ázsiában gyártják.
A Celanese 2007 szeptemberében nyitotta meg budapesti székhelyű üzleti szolgáltatóközpontját, a Budapest Business Services Centert. A központ az anyavállalat, a Celanese Corporation Egyesült Államokban, Mexikóban, és Nyugat-Európa számos országában található részlegeinek pénzügyi, logisztikai és adminisztratív támogatását biztosítja, több, mint 460 magasan képzett, több idegen nyelvet beszélő szakemberrel.

A jelentkezem gombra kattintás után kérlek csatold önéletrajzod!