Samsung SDS Global SCL Hungary Kft. logo

Logisztikai gyakornok (diákmunka)

  • Cég neve

    Samsung SDS Global SCL Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Fuvarszervező kollégák munkájának támogatása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
  • Közvetlen vezető által meghatározott ad-hoc jellegű feladatok

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Legalább heti 3 nap vállalása
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Rugalmasság, kitartás
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Gyors kezdés
  • Hasonló területen folytatott tanulmányok

Amit kínálunk

  • Tapasztalat szerzés és szakmai fejlődési lehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatás étkezési támogatással
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Rugalmas munkaidő, órarendhez igazodó beosztás
  • Iskolaszövetkezeten keresztüli foglalkoztatás

Céginformáció

A koreai multinacionális Samsung csoport számos tevékenységet folytat, melynek globális központja Szöulban, Dél-Koreában található. A Samsung SDS amely 1985-ben egy Koreában jól ismert IT vállalatként jött létre, mára innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Európában kiemelt ügyfelünk a Samsung Electronics, mellyel közösen, több mint 15 európai Samsung leányvállalattal működünk együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében, olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez.

Amennyiben szeretne egy nemzetközi vállalatnál tapasztalatot szerezni, nincs más dolga, mint elküldeni nekünk fényképes szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.