Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző, adminisztrátor

  • Cég neve

    "VÉGH-VÁR" Kft.

  • Munkavégzés helye

    6087 Dunavecse

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A beérkező és kimenő áruk/késztermékek szállításához szükséges szállító járművek biztosítása, koordinálása, szállítások megtervezése
  • szállítmánykísérő dokumentáció elkészítése (árukiadási jegy, CMR, EKAER, rakományjegyzék), szállítmányok nyomon követése, kapcsolódó fuvarszámlák igazolása
  • Fuvaroztatók versenyeztetése, új fuvaroztató cégek felkutatása, szerződések, megrendelések elkészítése
  •  A beérkező áruk fogadása, mérlegelése, dokumentálása az élelmiszeripari nyomonkövetés előírásainak megfelelően
  • Adategyeztetések lefolytatása a beszállítókkal (termelőkkel), vételi jegyek, felvásárlási jegyek elkészítése
  • Egyéb irodai feladatok elvégzése vezető utasítása szerint

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • legalább 1-3 év releváns munkatapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • rendezett, barátságos munkakörnyezet
  • hosszútávú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel
  • igény esetén szálláslehetőség
  • munkába járás támogatása

Céginformáció

Munkavégzés helye: 6087 Dunavecse

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével!