Logisztikai elemző

  • Cég neve

    QLM Logistics Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szigetszentmiklós, Törökbálint

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A QLM Magyarország legdinamikusabban fejlődő komplex raktárlogisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalata.
Közel 250 fős cégcsoportunkban a tudás, az állandó fejlődés és a megoldásközpontúság a legfontosabb értékek.
Ember- és minőség központú munkakörnyezetünkben kiemelten támogatjuk a megfelelő munka-magánélet egyensúlyt,
illetve garantálható a hosszú távú karriercélok és szakmai sikerek megvalósítása.

Bővülő logisztikai csapatunkba olyan analitikus szemléletű kollégát keresünk, aki átlátja a munkafolyamatokat, kezeli az osztály riportjait, adatokat szolgáltat és javaslataival támogatja az osztály sikeres működését.

Főbb feladatok:

  • Riportok készítése:
    • Technikusi
    • Targonca mozgások
    • Teljes flottariport
    • Termékdíj / EPR díj bevalláshoz szükséges riportok
    • készletriport
    • alkatrész minimum készletek vizsgálata
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás, leltár
  • Üzembehelyezési jegyzőkönyvek készítése
  • Számlázás
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Ideális jelölt:

  • Minimum 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló analitikus készség
  • Magabiztos Office, kiváló Excel használat
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Egyéni és csapatmunkában is hatékony működés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Bejárási költségtérítés
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal és dinamikus csapat
  • Rendszeres szakmai továbbképzések
  • Home office lehetőség